ברוכים הבאים לאתר דיני עבודה

משרד עו"ד אילן קמינצקי הינו מהמובילים בארץ בתחום יחסי העבודה. עו"ד אילן קמינצקי הינו מחבר הספר "סוגיות בדיני עבודה", מרצה בדיני עבודה ומייצג מעבידים ועובדים בבתי הדין לעבודה.

 

באתר תמצאו מידע נרחב בתחום דיני העבודה ובכלל זה מידע על זכויות עובדים ומעבידים, זכויות מורים, זכויות שומרים, זכויות עובדים בענף הדפוס, זכויות נשים בהיריון ועוד...
 

חדש באתר- פורום לעובדים  ופורום למעבידים , בהם יהיה ניתן לקבל יעוץ בדיני עבודה.

 

לתיאום פגישת ייעוץ בדיני עבודה ניתן להתקשר ל 02-6789111 

גלישה מהנה!

אילן קמינצקי, עו"ד
מנהל האתר לדיני עבודה 
02-6789111

 

שתף מאמר זה:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

היתר להעסקת עובד זר

חל איסור על העסקת "עובד זר" ללא קבלת היתר לכך מאת הממונה על יחידת הסמך לעובדים זרים במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. היתרים ניתנים למעסיקים בתחומי הבניין, החקלאות, התעשייה והסיעוד, העומדים בקריטריונים שנקבעו על ידי יחידת הסמך.

מעסיק שקיבל היתר להעסקת עובד זר חייב להסדיר במשרד הפנים את אשרת העבודה לעובד הזר שברצונו להעסיק. אם משרד הפנים יאשר את העסקת העובד, תוטבע בדרכונו של העובד אשרה על שמו של המעסיק.

העסקת עובד זר ללא היתר, או ללא שהוטבעה בדרכונו של העובד אשרת עבודה על שם המעסיק, מהווה עבירה פלילית שעונשה קנס או מאסר. כמו כן, העסקת העובד הזר בעבודה בענף שלא צוין בהיתר, או בעבודה שלא צוינה בבקשה לקבלת ההיתר, או ניוד העובד לעבודה אצל מעסיק אחר, מהווה הפרה של תנאי ההיתר ותביא לביטולו.

 

 

שתף מאמר זה:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

נתונים נוספים