ברוכים הבאים לאתר דיני עבודה

משרד עו"ד אילן קמינצקי הינו מהמובילים בארץ בתחום יחסי העבודה. עו"ד אילן קמינצקי הינו מחבר הספר "סוגיות בדיני עבודה", מרצה בדיני עבודה ומייצג מעבידים ועובדים בבתי הדין לעבודה.

 

באתר תמצאו מידע נרחב בתחום דיני העבודה ובכלל זה מידע על זכויות עובדים ומעבידים, זכויות מורים, זכויות שומרים, זכויות עובדים בענף הדפוס, זכויות נשים בהיריון ועוד...
 

חדש באתר- פורום לעובדים  ופורום למעבידים , בהם יהיה ניתן לקבל יעוץ בדיני עבודה.

 

לתיאום פגישת ייעוץ בדיני עבודה ניתן להתקשר ל 02-6789111 

גלישה מהנה!

אילן קמינצקי, עו"ד
מנהל האתר לדיני עבודה 
02-6789111

 

שתף מאמר זה:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

שי לחג חייב במס

שאלה

האם על מעביד הנותן שי לעובדיו לרגל החג, לחייב את העובדים בתשלום מס הכנסה בגין השי?

 

תשובה

כן. סעיף 2 לפקודת מס הכנסה קובע, כי "...כל טובת הנאה שניתנו לעובד ממעבידו... והכל בין שניתנו בכסף ובין בשווה כסף...", יש לראות בהם כהכנסה מעבודה. לפיכך שי לחג הניתן לעובד בשגרת יחסי העבודה, יחשב כהכנסה מעבודה בידי העובד ויש לנכות ממנו תשלום מס הכנסה. יש להדגיש כי גם תלושי קנייה לחג הניתנים לעובדים, מהווים טובת הנאה בידי העובד, החייבת במס בידי העובדים.

שתף מאמר זה:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

נתונים נוספים